Przyjaciółki

AKSON STUDIO

Odcinki

Odcinek 54

Sytuacja w domu Anki pogorsza się, relacje między Natalią a Pawłem stają się coraz bardziej napięte. Apogeum wizyty Natalii u Strzeleckich to moment, w którym ona zacznie pić.

Odcinek 53

Natalia robi się coraz bardziej rozwydrzona. Ale Anka zamiast się wściekać, postanawia poczekać, aż Paweł sam da dziewczynie do zrozumienia, że muszą się wyprowadzić. Niestety, Natalia zaczyna się upijać, czekając wieczorami na Strzeleckiego.

Odcinek 52

Do domu Anki wprowadza się Paweł z nową dziewczyną. Natalia jest bardzo irytująca i rozwydrzona. Aby postawić do pionu młodszą i niegrzeczną dziewczynę swojego byłego męża, Anka postanawia nie opróżniać szamba przez pewien czas.

Odcinek 51

Przyjaciółki urządziły sobie babski wieczór. Po kolacji przypominają sobie o ciasteczkach z wróżbami.

Odcinek 50

Pomiędzy Patrycją a Michałem znów wybucha kłótnia. Tym razem o Sebo. Michał oznajmia, że nie podobają mu się częste wizyty Pati u fryzjera.

Odcinek 49

Patrycja i Michał mają trudny czas. Tęsknią za Filipem. Oboje są rozdrażnieni. Hania jest chora.

Odcinek 48

Inga wciąż ma wątpliwości co do związku z Szymonem - także teraz, gdy dentysta rozwiódł się. Patrycja i Anka żartują, że wątpliwości najlepiej rozwiązać przez… łóżko.

Odcinek 47

Przyjaciółki odwiedzają Zuzę w szpitalu. Choć Markiewicz nie pokazuje po sobie większych emocji, widzą, że głęboko przeżywa stratę dziecka.

Odcinek 46

Na polecenie Renaty Inga musi wziąć udział w dwudniowej konferencji.

Odcinek 45

Paweł odwiedza Ankę, przebywającą w areszcie. Mimo złości na żonę, stara się jej pomóc.