Przyjaciółki

AKSON STUDIO

Odcinki

Odcinek 39

Inga i Patrycja czekają na Ankę przed salą sądową. Tymczasem Markiewicz czeka na Wojtka przed serwisem laptopów.

Odcinek 38

W drodze do szkoły Inga i Hania wpadają na Szymona. Dentysta, zagadując Hanię, sugeruje, że ma ochotę na kolejne spotkanie z Ingą.

Odcinek 37

Inga spotyka się z Anką przed siłownią. Wręcza jej dyktafon z nagraniem obciążającym Pawła.

Odcinek 36

Seksownie ubrana Dorota umawia się na spotkanie z Pawłem. Na poczekaniu wymyśla kłamstwo – opowiada, że jej kochanek zginął kilka tygodni temu w wypadku samochodowym, nie zostawiając żadnego testamentu.

Odcinek 35

Patrycję znów odwiedza Elżbieta. Michał cały czas nie utrzymuje kontaktu z matką. Elżbieta przyznaje się, że żałuje słów, które wypowiedziała w dniu ślubu.

Odcinek 34

Mam Zuzy przyjeżdża do Warszawy na kolejną chemioterapię. Od jej lekarki Zuza dowiaduje się, że stan matki jest krytyczny. Dorota podrzuca Indze listy adresowane do Andrzeja.

Odcinek 33

Wspólne życie pod jednym dachem i pierwsze spięcia. Wojtek blokuje toaletę, następnie snuje plany na temat wyposażenia kuchni.

Odcinek 32

Zuza i Wojtek planują spędzić romantyczny weekend poza miastem. Markiewicz pracuje nad sobą i pozwala oswajać się partnerowi.

Odcinek 31

Andrzej nocuje u byłej żony. Inga liczy, że to jednorazowe zdarzenie. Andrzej ma jednak inne plany – chce zostać u Ingi nieco dłużej.

Odcinek 30

Przyjaciółki próbują namówić kochanki Pawła, aby zeznawały przeciwko Strzeleckiemu. Dla Anki to jedyna szansa, aby wyjść w sądzie z twarzą i zatrzymać przy sobie dzieci.