Przyjaciółki

AKSON STUDIO

Odcinki

Odcinek 62

Jerzy stara się przekonać Zuzę do wyjazdu do Kanady. W końcu on stawia wszystko na jedną kartę.

Odcinek 61

Patrycja postanowi nie usuwać ciąży. Wie, że to dla niej niebezpieczne, nie potrafi sobie jednak wyobrazić, że miałaby stracić własne dziecko.

Odcinek 60

Patrycja i Michał będą musieli zmierzyć się ze strasznym doświadczeniem choroby.

Odcinek 59

Patrycja, mimo obaw, decyduje się na adopcję Bianki. Michał wydaje się być najszczęśliwszym przyszłym tatą na świecie.

Odcinek 58

Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji dziecka. Okazuje się, że Zalewski postanawia powalczyć o adopcję Bianki i przekonać Patrycję do tej trudnej decyzji.

Odcinek 57

Anka nie wie, co zrobić z Maćkiem, który nalega na to, by mógł się do niej wprowadzić. Przyjaciółki radzą jej, aby zaczęła z nim i z dziećmi spędzać więcej czasu wspólnie. Niespodziewanie przynosi to dobre efekty.

Odcinek 56

Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Nie pomaga nawet wspólne przyjęcie z okazji otwarcia sklepu z muffinami. Zuza jest bardzo szczęśliwa, ponieważ Jerzy zaprasza ją na weekend na Teneryfie.

Odcinek 55

Romans Zuzy i Jerzego staje się coraz poważniejszy. Markiewicz ma jednak wewnętrzną blokadę, aby powiedzieć o swoim nowym związku Indze.

Odcinek 54

Sytuacja w domu Anki pogorsza się, relacje między Natalią a Pawłem stają się coraz bardziej napięte. Apogeum wizyty Natalii u Strzeleckich to moment, w którym ona zacznie pić.

Odcinek 53

Natalia robi się coraz bardziej rozwydrzona. Ale Anka zamiast się wściekać, postanawia poczekać, aż Paweł sam da dziewczynie do zrozumienia, że muszą się wyprowadzić. Niestety, Natalia zaczyna się upijać, czekając wieczorami na Strzeleckiego.