Przyjaciółki

AKSON STUDIO

O serialu

Czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem?

 

Obok Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Pawła Deląga i Michała Czerneckiego. Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek? Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki? Przekonamy się już jesienią! Dwanaście nowych odcinków przebojowych „Przyjaciółek” zagości od września na antenie Telewizji POLSAT.

 

Serce Zuzy (Anita Sokołowska) znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski), chociaż ona nadal spotyka się z Jankiem (Marek Bukowski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem! Otrzyma awans w banku, ale też stanie w szranki z nowym dyrektorem inwestycji. W tej roli do serialu dołączy Monika Dryl.

 

Wyniki biopsji zmienią życie Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer). Nagle, w jej otoczeniu pojawi się ceniony adwokat, Wiktor Jeleński. W tę rolę wcieli się znakomity Paweł Deląg. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki. Co na to Paweł (Bartek Kasprzykowski)? A może głowę jego zaprzątnie inna kobieta? Tymczasem do kancelarii Pawła zgłosi się atrakcyjna klientka, Joanna Małek… Zagra ją piękna Katarzyna Maciąg!

 

Inga (Małgorzata Socha) wije wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale po ich orbicie uparcie krąży Wiola (Anna Moskal). Czy Inga poradzi sobie z nadopiekuńczą siostrą Roberta? Wiola) za wszelką cenę będzie próbowała zawłaszczyć młodszego brata. Zapewniamy, że Inga nie podda się bez walki.

 

Natomiast Patrycja (Joanna Liszowska) zmierzyła się z poważnymi kłopotami małżeńskimi i po ciągłych kłamstwach Michała (Marcin Rogacewicz) wyrzuciła ukochanego z domu. Teraz na drodze Patrycji pojawi się Tomek – w tej roli Michał Czernecki. Patrycja wejdzie pod koła przystojnego rowerzysty! Czy przekreśli miłość swojego życia i zdecyduje się na rozwód z Michałem?

 

A co u Doroty? (w tej roli Agnieszka Sienkiewicz) Urodziła córkę i teraz będzie zwariowaną mamuśką. Oczywiście - pouczającą wszystkich, jak wychowywać dzieci i nie byłaby sobą, gdyby nie wtrącała się we wszystkie sprawy naszych przyjaciółek.

 

W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czarnecki, Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie? Przekonamy się od września na antenie Telewizji POLSAT!

 

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.